Пилок є найбільш збалансованим вітамінним комплексом, конкурувати з яким не може жоден вітамінний препарат, який створений будь-коли фармацевтичною промисловістю. Вона містить амінокислоти, які не виробляються організмом людини, тому він змушений отримувати їх ззовні, тобто разом із їжею. Дослідники виявили у пилку 27 мікроелементів (натрій, калій, нікель, титан, ванадій, хром, фосфор, циркон, берил, цинк, олово, срібло, магній, марганець, залізо, мідь та ін.). Також у складі пилку є вітаміни, пантотенова та фолієва кислоти, ферменти, гормони, біофлаваноїди, антиоксиданти.
Що би не тягнути кота за хвіст одразу скажу,що пропонуємо 3 види солодкого і корисного пилку 2023 року збору. Див. Фото 3. Ціна 100гм = 40грн, 500гм = 160 грн, 1кг = 300 грн.
ЯК ПРИДБАТИ ?
Замовлення можна здійснити через доставку УкрПоштою або Новою Поштою.
Є також доставка у м. Львів (в межах центру) - БЕЗКОШТОВНО.
Все інше прошу уточняти за вказаним номером телефону або месенджером.
ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ПИЛОК (БДЖОЛИНЕ ОБНІЖЖЯ)?
Бджоли збирають пилок з квітів різних рослин, у тому числі й лікарських. Щоб принести пилок у вулик, бджола склеює його в кульки за допомогою нектару та складає у спеціальні кишеньки на задніх ніжках. Тому пилок, принесений бджолами, ще називається обножкою і має вигляд різнокольорових грудочок.
Щоб забрати пилок у бджіл, бджолярі встановлюють на льотках вуликів пилкозбірники - спеціальні ящики з круглими отворами. Намагаючись потрапити у вулик через отвір пилкозбірника, бджола втрачає пилок, який падає в спеціальний кошик. Потім пилок добре просушують у тіні та пакують.
УМОВИ ТА ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в прохолодному місці у харчовій посуді, при температурі 5-10°С, в захищеному від світла місці. Термін придатності – 1 рік.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
• Пилок рекомендується при фізичному виснаженні організму, анемії, для відновлення сил після тяжких захворювань, швидко підніме рівень гемоглобіну в крові, Пилок підвищує імунітет, а тому його рекомендують вживати в періоди епідемій грипу.
• Для людей, схильних до депресії цей продукт також дуже корисний. Пилок підвищує настрій.
• Пилок полегшує стан метеочутливих людей. Його рекомендується приймати у несприятливі за метеоумовами дні.
• Зазначено, що пилок має яскраво виражені антисклеротичні властивості. Він приводить до норми кількість ліпідів у крові, чим і запобігає наростанню склеротичних бляшок,
• Корисний він і для гіпертоніків, причому тиск пилок знижує значно м'якше, ніж синтетичні засоби.
• Взагалі, для лікування серцево-судинних захворювань пилок є універсальним. Так, він покращує стан гіпотоніків, знімає запаморочення, запобігає головним болям. Хороший ефект дає пилок при ішемічній хворобі серця, пороках серця, кардіоневрозах, міокардодистрофії в ревматизмі.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Пилок протипоказаний при індивідуальній непереносимості алергії, а також при порушенні згортання крові.
(//pgr.com.ua)
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЖИВАННЯ ПИЛКУ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ
Пилок - хороший біостимулятор та сильний геронтологічний засіб. Лікування пилком або пергою збільшує відсоток гемоглобіну в крові, викликає апетит, бадьорість та сприяє збільшенню ваги та росту дітей.
Ослабленим людям, які перенесли інфекційні захворювання, а також хворим, які перебувають у післяопераційному періоді, дуже корисно давати суміш, що складається зі 100 г масла, 50 г меду, 25 г пилку або перги. Цю суміш, намазану на хліб, рекомендують давати 2 рази на день. При застосуванні цієї суміші попереджається також імпотенція. Можна також замість цієї суміші приймати пергу або пилок з медом із розрахунку 1: 1 або 1: 2 по 1-2 ч. ложки 2-3 рази на день.
• Пилок є гарним засобом при лікуванні аденоми простати. Приймати по 15-20 г пилку чи перги (добова доза) поділити на 2 рази на день за 15 хвилин до їди, бажано з медом.
• Квітковий пилок у поєднанні з медом (у ваговому співвідношенні 1: 1 і 1: 2 меду) успішно застосовують при гіпертонічній хворобі, а також при хворобах нервової та ендокринної систем.
• Коліт, ентероколіт, хронічні розлади шлунка. При цих захворюваннях можна вживати пилок у чистому вигляді по одній чайній ложці 3 рази на день перед їжею протягом 1-1,5 місяців.
• Хронічний гастрит, дуоденіт, холецистит, спастичний коліт. Приймати по 10 г пилку за 20-30 хв до їди 3 десь у день протягом 20 днів.
• Гастрити з порушенням секреторної функції, хронічний панкреатит, хронічний нефрит. Приймати по 1 чайній ложці пилку за 15-20 хв до їди 2 десь у день протягом 1,5 місяців.
• Захворювання печінки. Чайну ложку квіткового пилку змішати зі столовою ложкою меду та приймати після обіду. Тривалість лікування – 1-1,5 місяця.
• Гіпертонія. Квітковий пилок та натуральний бджолиний мед, взяті у співвідношенні 1: 1 або 1: 2, добре змішати та приймати по одній чайній ложці 3 рази на день перед їжею протягом 1,5-2 місяців.
• Функціональні порушення серцево-судинної та вегетативної нервової систем. Приймати по 10 г пилку за півгодини до їди 3 десь у день протягом 20 днів.
• Хронічні захворювання нирок. Змішати квітковий пилок з медом у співвідношенні 1:1. Приймати по чайній ложці 3 рази на день, розсмоктуючи у роті. Курс – 1,5 місяці, після двотижневої перерви курс лікування повторити. Дуже добре одночасно пити збори з лікарських трав, які показані при цих захворюваннях.
• Старча слабкість. Приймати пилок по одній чайній ложці за 15-30 хв до їди, запиваючи
молоком, 3 десь у день протягом 1-1,5 місяців.
• Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрит з підвищеною кислотністю. Змішати квітковий пилок з медом у співвідношенні 1:1, розвести десертну ложку суміші в 50 г кип'яченої води та наполягати 2-3 години. Приймати настій теплим (це сприяє зниженню підвищеної кислотності) по десертній ложці 3-4 десь у день. Курс лікування 3-4 тижні. Результат буде кращим, якщо приймати додатково настої лікарських трав, показаних при виразковій хворобі та гастриті з підвищеною кислотністю.
• Гастрит зі зниженою кислотністю. Змішати квітковий пилок з медом у співвідношенні 1:1 і розвести десертну ложку одержаної суміші в 50 г теплої кип'яченої води, наполягати 2-3 години. Пити отриманий розчин холодним, що сприяє виділенню шлункового соку та підвищенню кислотності, 3 рази на день перед їдою. Курс лікування – 1 місяць. Після 10-денної перерви курс повторити.
• Цукровий діабет. Половину чайної ложки квіткового пилку приймати 3 рази у день 15-20 хв до їжі, тримаючи її в роті до повного розчинення.
ВАЖЛИВО! Всі продукти бджільництва в тому числі і пилок краще засвоюються після тривалої взаємодії зі слиною, тому їх необхідно якомога довший час тримати в роті, ретельно розсмоктуючи, щоб поживні речовини засвоїлись. Не варто запивати пилок будь-якою рідиною протягом як мінімум 30 хв, так як це в рази зменшує ефективність засвоєння цінного продукту організмом.
Ціна бджолиного пилку в рази нижча від цінності, яку він несе нашому організму. Вважається, що при правильному застосуванні пилка можна обійтися без аптечних препаратів і вітамінів.
До Вашої уваги також інші продукти бджільництва, а саме 10% та 20% водний екстракт та настій прополісу, мед, крем-мед, продукти бджільництва, апітерапія, перга (бджолиний хліб), прополіс, спиртова настоянка прополісу, екстракт прополісу водного.
Крім цього, Ви можете отримати консультацію щодо всієї продукції бджільництва в телефонному режимі. Зробіть найкращий вибір і будьте здорові!
Прошу з розуміння віднестись, що не завжди є можливість відповісти на телефонні дзвінки у зв’язку із загруженістю, - рекомендуєм звертатись в особисті повідомлення.
З повагою, Ростислав.
Квітковий пилок, обніжжя, пильця, обножка, бджолина — «Agro-Ukraine»